فروشگاه تخصصی دانشجویی بانک علم

فروشگاه تحقیقات کامپیوتری و مقالات دانشجویی برتر

اطلاعیه فروشگاه

توجه: دانشجویان و افرادی که قصد خرید دارند و ایمیل ندارند برای خرید میتوانند ایمیل مدیر فروشگاه را به آدرس khosro.E5288@gmail.com وارد کنند و با این ایمیل و شماره تلفن خودتون اقدام به خرید کنید.

تحقیق درباره بازار بورس اوراق بهادار

تحقیق درباره بازار بورس اوراق بهادار

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word 

 (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:17

 

 

قسمتی از متن فایل دانلودی:

فصل اول

مقـدمـه تحقيـق

تعــريف مــوضــوع

در زمينه عرضه اوليه اوراق بهادار، مطالعات و تحقيقات متعددي در سطح جهان صورت گرفته است. يكي از محورهاي اصلي تحقيقات در اين زمينه، بررسي روند تغييرات بازده سهام جديد در مقايسه با يازده شاخص قيمت بورس در طي زمان و همچنين شناسايي عوامل موثر بر عملكرد بلند مدت سهام جديد است. علاوه بر آن مطالعات انجام گرفته در كشورهاي مختلف حاكي از اين است كه بازده بلند مدت «سهام جديد» كمتر از بازده بازار است كه از آن تحت عنوان «معماي عملكرد كمتر سهام جديد» نام برده شده است.

مساله اصلي در تحقيق حاضر، بررسي موضوع مزبور در ايران، تعيين عوامل موثر بر عملكرد بلند مدت سهام جديد و همچنين شناسايي روابط بين اين عوامل در بورس اوراق بهادار تهران است.

در اين تحقيق به منظور بررسي عوامل موثر بر عمكرد بلندمدت سهام جديد از متغيرهاي عملكرد بلندمدت بازار، حجم انتشار سهام جديد در سال اول، اندازه شركت، عملكرد كوتاه مدت تعديل شده سهام جديد و نوع صنعت مورد استفاده است. همچنين در اين تحقيق شواهد مبني بر وجود دوره‌هاي به اصطلاح به اوراق بهادار داغ، عكس‌العمل بيش از اندازه سرمايه‌گذاران، گرايشات و علائق زودگذر و يا خوش‌بيني زياد سرمايه‌گذاران بررسي مي شود.

 

هـــدف تحقيــــق

هدف از انجام اين تحقيق، شناسايي عوامل موثر بر عملكرد بلندمدت سهام جديد در بازار بورس تهران است تا از اين طريق متناسب با شرايط بازار و ساير عوامل موثر، بازار بورس را در جهت تعيين قيمت اوليه، برنامه زمان‌بندي و حجم انتشار سهام جديد راهنمايي كنيم.

لازم به توضيح است كه اگر قيمت سهام جديد عادلانه تعيين شود، يعني قيمت متأثر از واقعيات حاكم بر بازار بوده و متناسب با سودآوري سالن‌هاي آتي همراه با درنظر گرفتن ميزان اطمينان نسبت به سودهاي فوق باشد، موجب آن خواهد شد كه سرمايه‌گذاران با اطمينان بيشتري سرمايه‌هاي خود را به بازار بورس هدايت كنند. درغير اين صورت قميت‌گذاري نامناسب سهام جديد مي‌تواند به صورت تجربه تلخي براي سرمايه گذاراني گردد كه در ابتداي راه مي‌باشند و موجب دلسردي آنها نسبت به حضور فعال در بازار سهام خواهد شد و احتمالاً برنامه خصوصي‌سازي دولت را با شكست مواجه مي‌سازد.

  فـرضيــات تحقيــق

  • فرضيه اول: عملكرد كوتاه‌مدت كل (تعديل نشده) سهام جديد بيشتر از عملكرد
    كوتاه‌مدت بازار است.
  • فرضيه دوم: عملكرد بلندمدت كل (تعديل نشده) سهام جديد كمتر از عملكرد بلندمدت بازار است.
  • فرضيه سوم: رابطه ميان عملكرد بلندمدت سهام جديد با حجم مبادله سالانه آن منفي است.

منظور از عملكرد بلند مدت سهام جديد در اين فرضيه، بازده بلندمدت كل (تعديل نشده) و بازده
 بلندمدت تعديل شده سهام جديد است، لذا فرضيه مزبور به صورت دو فرضيه سالانه آن منفي است.

و...پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
369580203001205595922_2082541_5901.zip17.4k

تحقیق درباره آيين‌نامه فعاليت کارگزار معرف و کارگزار متعهد خريد در بورس اوراق بهادار

تحقیق درباره آيين‌نامه فعاليت کارگزار معرف و کارگزار متعهد خريد در بورس اوراق بهادار ↓↓   لینک   دانلود   و   خرید   پایین   توضیحات   ↓↓ فرمت   فایل :  word    ( قابل   ویرایش   و   آماده   پرینت ) تعداد   صفحات :10     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : آيين‌نامة فعاليت کارگزار معرف و کارگزار متعهد خريد در بورس اوراق بهادار (مصوب کمیسیون ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان

تحقیق درباره آيين‌ نامة معاملات در سازمان كارگزاران بورس اوراق بهادار تهران

تحقیق درباره آيين‌ نامة معاملات در سازمان كارگزاران بورس اوراق بهادار تهران ↓↓   لینک   دانلود   و   خرید   پایین   توضیحات   ↓↓ فرمت   فایل :  word    ( قابل   ویرایش   و   آماده   پرینت ) تعداد   صفحات :13     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : مادة 1. تعاريف‏ منظور از "سازمان،" در اين آيين‏نامه، سازمان كارگزاران بورس اوراق ب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان