فروشگاه تخصصی دانشجویی بانک علم

فروشگاه تحقیقات کامپیوتری و مقالات دانشجویی برتر

اطلاعیه فروشگاه

توجه: دانشجویان و افرادی که قصد خرید دارند و ایمیل ندارند برای خرید میتوانند ایمیل مدیر فروشگاه را به آدرس khosro.E5288@gmail.com وارد کنند و با این ایمیل و شماره تلفن خودتون اقدام به خرید کنید.

تحقیق درباره تفكر خلاق چيست؟

تحقیق درباره تفكر خلاق چيست؟

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word 

 (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:17

 

 

قسمتی از متن فایل دانلودی:

  • تفكر خلاق چيست ؟
  • ممكن است از خود بپرسيد : چرا بايد تفكر خلاق را ياد بگيريم . براي پاسخ به سئوال شما مي خواهم ذهن شما را برگردانم به مواقعي كه در زندگي تان احساس كرده ايد به بن بست رسيده ايد . زمان هايي كه واقعاً مستأصل مانده ايد و نمي دانسته ايد چه بايد بكنيد . نمي دانسته ايد راهي كه به صلاحتان باشد كدام است . نمي دانسته ايد با مشكل خود چگونه كنار بياييد . در اين ميان دنبال كسي مي گشته ايد كه از او راه حل بخواهيد و البته گاه با پيدا كردن راه حل خيالتان راحت مي شده است . بعد با خود مي گفته ايد :

       « راه ، چه جالب ، چرا به فكر خودم نرسيد ؟ »

       خلاقيت در واقع به جريان انداختن قوة تخيل و انديشه و توانايي هاي فكري  است كه به جريان افتادن در رويارويي با موانع فكري يا عملي خود را نشان مي دهد .

       خوب ، يك سئوال طرح مي كنم تا فكر شما حركت كردن و به جريان افتادن را تجربه كند :

       به يك عدد آجر سفال فكر كنيد آن را تجسم كنيد . حال بگوييد اين آجر چه فوايدي مي تواند داشته باشد و چه استفاده هايي از آن مي شود كرد ؟ شايد اوليه جواب شما اين باشد : با آجر مي توان خانه درست كرد . اما سئوال اين بود كه با يك عدد آجر چه مي كنيد و شما آجر را در كل در نظر گرفتيد .

       پس اولين اصل در جريان تفكر ، درست انديشيدن و دقت كردن نقش اصلي را در اين جريان دارد . شايد گفته باشيد با يك عدد آجر مي توانيم جلو به حركت درآمدن يك اتومبيل خاموش در سراشيبي را بگيريم و 0000 دهها استفاده ديگر از آجر را مي توانيد ذكر كنيد كه در ابتدا به نظرتان نرسيده بود ولي جريان يافتن فكر شما آنها را خلق كرد . پس خلاقيت يعني جريان يافتن يك فكر كه مي تواند به عمل درآيد .

       فرد خلاق ، هم ايده هاي جدي مي آفريند و هم ايده هايش را به عمل نزديك مي كند تا از آن نتيجه بگيرد . تا زماني كه فكر در ذهن باقي بماند تنها فكر است و به هيچ دردي نمي خورد چون اگر به عمل درنيايد چيزي در مسير زندگي شما عوض نمي شود . دنيا پر است از افكار گوناگوني كه به عمل درنيامده اند و به همين سبب فايده اي هم به صاحب فكر نرسانده اند .

       ژول ورن روزي در افكار خود سفر به اعماق زمين را مي پروراند ولي جايي نخوانده ام كه خودش آن را به عمل درآورده باشد . او به سفر به دور دنيا در هشتاد روز فكر مي كند ولي آن را در عمل پياده نكرد به سفر هوايي و مسافرت به فضا مي انديشيد ولي بعدها كساني هواپيما را ساختند و اولين پرواز انسان را به نام خودشان ثبت كردند چون آن را به عمل درآوردند .

       اديسون به اختراع برق فكر كرد و آن را به عمل درآورد و استفاده اش را از اين فكر برد و به ديگران هم استفاده رسانيد . تفكر در تمام اديان و فلسفه ها مورد ستايش بوده است ولي مهمتر از آن بر جريان عملي درآوردن تفكر است.

و....پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
854789654126525147888888_2090648_2068.zip20.4k

تحقیق درباره تفكر در مديريت

تحقیق درباره تفكر در مديريت ↓↓  لینک  دانلود و خرید پایین توضیحات  ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:19     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : جامعه ما به علل بسيار گرفتار نوعي ناكارايي ملي است . علل ناكارايي فرهنگي ، قديمي ، ريشه دار و متعدد است . از آنجا ك ...

توضیحات بیشتر - دانلود 11,000 تومان

تحقیق درباره تفكر خلاق

تحقیق درباره تفكر خلاق ↓↓  لینک  دانلود و خرید پایین توضیحات  ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:15     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : شايد عمده ترين تفكر ويژه آدمي «تفكر خلاق» باشد كه نوع و سطح عالي تفكر و خالق فلسفه،‌علم، هنر و صنع ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان