فروشگاه تخصصی دانشجویی بانک علم

فروشگاه تحقیقات کامپیوتری و مقالات دانشجویی برتر

اطلاعیه فروشگاه

توجه: دانشجویان و افرادی که قصد خرید دارند و ایمیل ندارند برای خرید میتوانند ایمیل مدیر فروشگاه را به آدرس khosro.E5288@gmail.com وارد کنند و با این ایمیل و شماره تلفن خودتون اقدام به خرید کنید.

تحقیق درباره زيباسازى آشپزخانه

تحقیق درباره زيباسازى آشپزخانه

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word 

 (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:12

 

 

قسمتی از متن فایل دانلودی:

پايتخت باشكوه هرخانه

آشپزخانه
امروزه آشپزخانه بيش از گذشته بخشى از خانه شده است كه اهل خانه در آن به سر مى برند، اين اتاق ديگر تنها مكانى براى فراهم آوردن غذا نيست و حتى آشپزخانه هايى كه بزرگترند، به مركز خانه تبديل شده اند، خانواده براى استراحت در آنجا جمع مى شوند، از دوستان خود در آن پذيرايى مى كنند، تكاليف شان را انجام مى دهند وغذا مى خورند. آشپزخانه محيطى خودمانى، ساده و صميمى است، اما از آنجا كه زمان زيادى را در آنجا سپرى مى كنيم، دوست داريم تا حد امكان جلوه آن دلنشين وجذاب باشد. مهمترين نكته در آشپزخانه آن است كه كابينت و ديگر فضاهاى نگهدارى وسايل و موادغذايى فراوانى داشته باشد تا نماى آن آشفته و درهم ريخته به نظر نرسد. بدين ترتيب، جاى بيشترى براى قرار دادن لوازم مفيد و زيبا خواهيم داشت.

نگهدارى وسايل آشپزخانه

هر چه به جزئيات دقت بيشترى داشته باشيد، از فضاى خانه و آشپزخانه تان استفاده بهينه ترى خواهيد كرد. كابينت ها و قفسه ها را در قسمت بالاى ديوار آشپزخانه نصب كنيد. ميزها را به گونه اى بچينيد كه بتوانيد به آسانى در آشپزخانه حركت كنيد. هر چيزى كه لازم داريد بايد دم دست تان باشد. بهتر است وسايل آشپزخانه را در ظرفهاى متنوع بگنجانيد؛ جبعه ها، قوطى ها و ظروف شيشه اى بزرگ و كوچك نمونه هايى از اين ظرف ها هستند. در اين صورت، مى توانيد وسايل آشپزخانه تان را براساس نظم و ترتيب دلخواه تان در اين ظرف كوچك اما كارآمد قرار دهيد تا هر وقت به ابزارى احتياج پيدا كرديد، به سرعت بتوانيد آن را پيدا كنيد. براى مثال، ادويه جات را در ظروف شيشه اى كوچك جاى دهيد و مجموعه چندين قوطى شيشه اى را داخل قفسه يا گنجه قرار دهيد. وسايل ديگر مانند برنج و ماكارونى را بهتر است در ظروف بزرگتر نگهدارى كنيد. چنانچه وسايلى مانند قاشق و چنگال را در جعبه هاى اختصاصى قرار دهيد، استفاده از آنها آسانتر خواهد بود.
چيدن وسايل داخل جعبه
وسايلى را كه در داخل جعبه ها قرار مى دهيد، روى قفسه هاى باز يا كابينت ها بگذاريد. بهتر است روى هر جعبه برچسب مناسبى بچسبانيد يا نشانه اى نصب كنيد تا محتوياتش معلوم باشد. براى مثال، روى درپوش اين جعبه هاى فلزى زيبا چنگال و چاقو قرار دارد و نشان مى دهد كه در درونشان اين وسايل نگهدارى مى شود. به جاى جعبه هاى فلزى، از جعبه هاى چوبى منقوش هم مى توان استفاده كرد؛ هر چند دوامشان كمتر است.
آويزها
با استفاده از زنجير و غربالهاى مخصوص باغچه مى توانيد آويزهاى زيبايى طراحى كنيد كه براى نگهدارى محصولات باغى بسيار مناسب اند زيرا عبور هوا از لابه لاى ميوه ها يا صيفى  جات سبب مى شود كه اين مواد ديرتر فاسد شوند. اين آويزها جاى بسيار كمى مى گيرند و مى توان آنها را در گوشه هاى آشپزخانه كه كاربردى ندارند، نصب كرد.

و....پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
55210032665984771122555_2090854_8858.zip12.5k

تحقیق درباره توسعه کمي و کيفي فرآورده‌هاي گوشتي کم چرب

تحقیق درباره توسعه کمي و کيفي فرآورده‌هاي گوشتي کم چرب ↓↓  لینک  دانلود و خرید پایین توضیحات  ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:21     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : در دو دهه اخير شيوه مصرف غذا به کلي تغيير کرده و افراد بيشتر تمايل به مصرف غذاهاي کم چرب پيدا کرده اند به طوري که ي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 11,000 تومان