فروشگاه تخصصی دانشجویی بانک علم

فروشگاه تحقیقات کامپیوتری و مقالات دانشجویی برتر

اطلاعیه فروشگاه

توجه: دانشجویان و افرادی که قصد خرید دارند و ایمیل ندارند برای خرید میتوانند ایمیل مدیر فروشگاه را به آدرس khosro.E5288@gmail.com وارد کنند و با این ایمیل و شماره تلفن خودتون اقدام به خرید کنید.

تحقیق درباره چاپ افست

تحقیق درباره چاپ افست

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word 

 (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:14

 

 

قسمتی از متن فایل دانلودی:

مقدمه :

چاپ افست یک فناوری لیتوگرافی غیر مستقیم است. از سال 1970 تا کنون، این فناوری در مقایسه با فناوری چاپ لترپرس از قلمروی گسترده تر و تاثیری چشمگیرتر برخوردار بوده است. در حال حاضر فناوری چاپ افست، یکی از فناوری های اصلی صنعت چاپ به شمار می آید. به سبب گستردگی این فرآیند، ابتدا از فناوری این روش چاپی را مورد بررسی قرار می دهیم:

 

فرآیند چاپ (  print process)

در فرآیند چاپ افست، مناطق چاپی و غیر چاپی عملا در یک سطح اند. مناطق چاپی روی پلیت را، که پذیرای مرکب و دافع آب اند، ( oleophilic) و مناطق غیر چاپی روی پایت را، که جاذب آب و دافع مرکب اند، (hydrophilio) می نامیم.

این اثر توسط پدیده ی فیزیکی در سطوح به وجود می آید. در این فناوری، سیستم رطوبت دهی وظیفه پوشش مناطق غیر چاپی را با یک لایه ی نازک محلول رطوبت دهنده به عهده دارد.

محلول رطوبت دهنده ( آب، به اضافه افزودنی ها) روی مناطق غیر چاپی گسترده می شود. برای دست یابی به رطوبت مطلوب، کشش سطحی (surface tension) توسط افزودنی ها می بایست کاهش یابد.

در بسیاری از موارد، کاهش کشش سطحی تاثیر به سزایی در امولیسیون مرکب چاپی و محلول رطوبت دهنده دارد. این موارد باعث می شود مناطق چاپی با هم تقابل مناسب داشته باشند و در زمان مرکب دهی نیز از هم تفکیک شوند.

ویژگی های فیزیکی و شیمیایی مواد: فرآیند کارآمد چاپ افست، بستگی به بسیاری از ویژگی های فیزیکی و شیمیایی مواد و اجزائی در بر گیرنده ی این فرآیند دارد. در زیر، مهم ترین ویژگی های فیزیکی و شیمیایی تاثیر گذار پلیت چاپی افست شامل موارد زیر است:

  • کشش سطحی مناطق پذیرای مرکب
  • کشش سطحی مناطق پذیرای محلول رطوبت دهنده
  • زبری سطح پلیت، در قسمت بدون تصویر و مرکب ناپذیر
  • جاذبه مویی، ساختار میکروسکوپی سطح بدون تصویر (cohesion)
  • نوع مواد سازنده ی پلیت چاپی
  • روش های تولید در ساخت پلیت

      و...پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
1959269295166519292_2091965_6912.zip24.7k

جزوه درباره آموزش عربي

جزوه درباره آموزش عربي ↓↓  لینک  دانلود و خرید پایین توضیحات  ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:20     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی: مقدمه انا جعلنا قرآن عربیا لعلکم تعقلون از مدتها پیش در این اندیشه بودم که مطالب، جزوه ها و تست های پراکنده ی خو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

جزوه آموزشی بررسي پيشينه تحقيق

جزوه آموزشی بررسي پيشينه تحقيق ↓↓  لینک  دانلود و خرید پایین توضیحات  ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:12     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : چكيده در اين فصل ما به ضرورت بررسي پيشينه تحقيق پرداخته ايم و مي خواهيم روشن نمائيم كه هدف ما از بررسي پيشينه تحقي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان